جستجو کردن
Close this search box.

فهرست مطالب

محدودیت منو در وردپرس

حل مشکل محدودیت منو در وردپرس

با سلام ، امروز و در این مطلب با آموزش کاربردی دیگر وردپرس در خدت شما هستیم و قصد داریم آموزش نحوه رفع محدودیت منو ها در وردپرس را ارائه کنیم در برخی از موارد برخی از سایت ها از منو های کمتری استفاده یم کنند اما برخی از سایت ها هستند از منو های زیادی به عنوان اصلی و زیر منو ها استفاده یم کنند و این کار با محدودیت وردپرس همراه است یعنی بیش از 100 منو نمی توانید برای سایت انتخاب کنید اگر این منو ها بیشتر از این مقدار باشد با مشکل محدودیت روبرو خواهید شد که با ما همراه باشد تا در ادامه به شما توضیح دهیم که در چنین مواقعی از چه تاکتیک هایی استفاده کنید.

محدودیت منو در وردپرس

همان طور که در بالا اشاره شد در حالت پیش فرض تا 100 منو می توانید در وردپرس برای سایت خود قرار دهید اما در برخی از مواقع هم احتمال دارد بیش از 50 هم قرار داده نشود این کار هم از بدی های وردپرس هست که می توان با آن کنار آمد البته با روش هایی که وجود دارد برای این کار از افزونه وردپرس هم می توان استفاده کرد و هم از کد.

کاربران زیادی در طول کار خود با چنین مشکلاتی روبرو می شوند و حتی ابتدا برای خود ما چنین مشکلی پیش آمد اما جهت رفع آن پیگیری هایی کردیم تا با روش هایی زیادی روبرو شدیم و اقدام به ارائه ان در این مطلب کردیم تا کمکی از جانب آپ تم برای این دسته از افراد باشد.بری ساغ آموزش نحوه رفع محدودیت منو در وردپرس

اما فایل php.ini

این فایل از فایل های مهم وردپرس هست ک هاز هک های زیادی هم برخوردار است php.ini در داخل پوشه ای با نام wp-admin در داخل وردپرس قرار دارد در رابطه با هک های کاربردی فایل php.ini مطالبی قرا دادیم که مهمترین آن افزایش حجم آپلود در وردپرس بود می توانید بخوانید و در آینده به سایر اموزش های این فایل خواهیم پرداخت.

ابتدا وارد هاست خود شوید و همان طور که در بالا گفته شد از مسیر وردپرس » wp-admin » پی اچ پی . این را به حال ویرایش در آوید. اگر چنین فایلی ندیدید و یا نبود خودتان ایجاد کنید همچنین در برخی از موارد و در هاستینگ ها کاربران اجازه ساخت چنین فایلی را ندارد می توانید از شرکت هاستینگ خود در خواست کنید تا ایجاد کنند.بعد از ویرایش کد زیر را به آن اضافه کنید.


suhosin.post.max_vars = 5000
suhosin.request.max_vars = 5000

حال فایل را ذخیره کنید.با انجام این کار شما قادر خواهید بود به هر تعداد منو که دوست دارید را ایجاد و در معرض دید کاربران در سایت قرار دهید.پایان این آموزش وردپرس و امید واریم توانسته باشیم یک کمک کوچک به شما عزیزان کرده باشیم.

 

منبع: آپ تم  مرجع: آموزش وردپرس

 

اولین نفری باش که به این مقاله امتیاز میدی 🙂
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
0
نظر خود را به اشتراک بگذاریدx
عضو شوید و همه محصولات را رایگان دانلود کنید!!!