آموزش قرار دادن فایل فلش در سایت با استفاده از کد

قرار دادن فایل فلش در سایت

با سلام و عرض ادب خدمت کاربران گرامی سایت آپ تم ، در این آموزش قصد داریم تا کد html را معرفی کنیم که می توایند با استفاده از این کد فایل های فلش swf را در بین نوشته و برگه ها ی وبسایت خود استفاده کنید.همان طور که می دانید امروزه فایل های فلش برای استفاده در وبسایت ها بیشتر مد شده زیرا دارای امکانات بسیاری زیادی می باشد و هر سایتی امروزه از آنها استفاده ی کند برخی این تصاویر و فایل ها را دوست دارند در بین نوشته ها ، برخی در برگه ها و برخی در قسمت های مختلف قالب وردپرس خود استفاده کنند اما به صورت مستقیم فایل قابل نمایش نیست بلکه برای این کار باید از کدی که ما در ادامه قرار خواهیم داد استفاده و آنها را به نمایش بگذارید.

اگر شما هم دوست دارید به صورت مستقیم فایل های فلش همان swf را در وبسایت خود نمایش دهید از کد زیر کمک بگیرید:


<center>
<embed src="http://www.adresesfile.com/flash.swf" width="240" height="90"></embed>
</center>

به کد بالا توجه کنید ما در طراحی این کد قصد داریم فایل فلش را در مرکز نمایش دهیم یعنی از تگ center استفاده کردیم که می توانید آن را تغییر دهید همچنین از تگ embed استفاده کردیم که در زیر به ویژگی های آن اشاره کردیم می توانید ببینید.

ویژگی src = : در این بخش باید فایل فلش swf را قرار دهید دقیقا باید بین دو کتیشن ” ” قرار گیرد.

width = : این ویژگی هم برای مشخص کردن عرض فایل می باشد که می توانید آن را تغییر دهید ما به صورت پیشفرض عدد ۲۴۰ را قرار دادیم.

height = : این ویژگی هم همانند بالا برای مشخص کردن ارتفاع فایل می باشد که ما روی ۹۰ قرار دادیم ( می توانید تغییر دهید. )

به همین راحتی قادر هستید با استفاده از این قطعه کد تمام فایل های فلش در وبسایت خود نمایش دهید.

به پایان این آموزش و هک وردپرس رسیدیم امید واریم مورد استفاده شما واقع قرار گرفته باشد.

آپلود فایل فلش swf در وردپرس

 

منبع: آپ تم  مرجع: آموش وردپرس | قالب وردپرس فروشگاهی

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (امتیاز اول را شما ثبت کنید.) | به راستی!! در صفحه اینستاگرام آپ تم عضو شوید، ( آموزش وردپرس ، تخفیفات و بروز رسانی ها )
Loading...
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *