آپ تم مرجع ارائه خرید قالب وردپرس فروشگاهی | شرکتی | تجاری | خبری و... , افزونه وردپرس , آموزش وردپرس
همیشه کیفیت محصول + پشتیبانی حرفه ای + جلب رضایت مشتریان اولویت های ماست

خانه / آموزش وردپرس / آموزش های وردپرس / کد نمایش تعداد کاربران در وردپرس
تخفیف نوروزی آپ تم
کد نمایش آمار کاربران در سایت

کد نمایش تعداد کاربران در وردپرس

با سلام و عرض ادب خدت کاران گرامی سایت آپ تم ، در سری آموزش های وردپرس و همچنین هک وردپرس امروز و در این قسمت از مطالب قصد داریم تا به آموزش نمایش تعداد کاربران در وردپرس بپردازیم و این امکان را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید تعداد کاربران سایت خود را نمایش دهید. با ما همراه باشید و این مطلب را تا انتها مطالعه کنید و کار های گفته شده را روی سایت خود اعمال کنید ….

خب همان طور که می دانید آمار کاربران نه تنها برای مدیران سایت های وردپرسی بلکه برای تمام مدیریت محتواها از جایگاه ویژه ای برخوردار است و اهمیت دارد و مدیران دوست دارند این آمار را در وبسایت خود جهت نمایش قرار دهد و یا اینکه خود از آن مطلع باشد بنابر این ما تصمصم گرفتیم مطلبی ارائه کنیم و این امکان را در اختیار کاربران وردپرسی قرار دهیم تا در صورت نیاز از آن استفاده کنند.

برای این کار راه سخت و دشواری ندارید کافیست همان گونه که گفتیم عملیات را روی سایت خود پیاده سازی کنید و در هر جای قالب خود که قصد دارید آمار کاربران وردپرس را نمایش دهید.برای این کار ابتدا قسمت مدنظر خود را جهت نمایش دادن امار مشخص کنید و کد زیر را در آن قسمت از قالب وردپرس قرار دهید.با این کار تعداد کاربران ثبت نامی سایت شما نمایش داده خواهد شد.


<?php $users = $wpdb->get_var("SELECT COUNT(ID) FROM $wpdb->users");
echo " تعداد کاربران : $users" ; ?>

خب به کد بالا توجه کنید شما می توانید عنوان ( تعداد کاربران ) رابه هر عنوانی که دوست دارید تغییر دهید.

خب به پایان این آموزش هک وردپرس رسیدیم امید واریم مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

 

 

منبع: آپتم  مرجع: آموزش وردپرس | قالب وردپرس شخصی | قالب وردپرس شرکتی | قالب وردپرس چند منظوره

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (امتیاز اول را شما ثبت کنید.) | به راستی!! در کانال تلگرامی آپ تم عضو شوید، ( آموزش وردپرس ، تخفیفات و بروز رسانی ها )
Loading...

باکس دانلود

  • کاربران گرامی از ارسال دیدگاه جهت پشتیبانی محصولات ویژه ( خریداری شده) خود داری کنید برای این امر از قسمت پشتیبانی اقدام کنید.
  • لطفا از تایپ فینگلیش پرهیز کنید در غیر این صورت دیدگاه شما برسی نخواهد شد.
  • لطفا هدفتان از ارسال دیدگاه بک لینک نباشد.

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

    یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد که آپ تم توانسته با رعایت شرایط و قوانین در راستای ارائه خدمات الکترونیکی مجوز های نهاد و ارگان ها ذیصلاح را اخذ نماید تا کاربران با خیالی راحت از خدمات وردپرسی ما استفاده کنند.


    تخفیف نوروزی آپ تم 99 درصد