نمایش مطالب دلخواه در فید اصلی وردپرس

نمایش مطالب دلخواه در خوراک سایت

با سلام و عرض ادب خدمت کاربران گرامی آپ تم ، در این مطلب از سری آموزش های وردپرس قصد داریم به آموزش نحوه نمایش مطالب دلخواه در فید اصلی وردپرس بپردازیم.فید یا همان خوراک بخشی در وردپرس می باشد که مطالب سایت را بدون هیچ تصاویری ، لوگو ، تبلیغات و … می باشد که نمایش داده می شود اگر فید سایت آپ تم را ببینید بهتر متوجه عرایض بنده خواهید شد https://uptheme.ir/feed در این صفحه تنها بخشی از مطلب ، عنوان که به صورت لینک می باشد قابل نمایش است که وجود چنین امکانی برای هر سایتی ضروری بشمار می رود و از نظر سئو و بهینه سازی سایت اهمیت ویژه ای دارد.

در وردپرس به صورت پیشفرض فقط خورداک و rss قابل مشاهده است در اصل فقط نوشته جای دارد و برگه ها جایی ندارند همچنین باید عرض کنم این فید پیشفرض برای سایت هایی که از خبرنامه استفاده می کنند اهمیت دارد.اما با توجه به این که فقط مطالب و نوشته ها قابل نمایش هستند و از نمایش سایر بخش ها مثل برگه ها و حتی قابل سفارشی نبودن برای مدیران سایت ها از مشکلات بزرگ می باشد چون سایت ها برای ارسال خبر نامه ها از این فید استفاده می کنند و فقط این نوشته ها هستند که به کاربران ارسال می شود.اما ما در کنار شما هستیم تا به این مشکل خاتمه دهیم تا بتوانید به راحتی هر مطلب و … که دوست دارید را در فید نمایش و در خبرنامه ها استفاده کنید.با ما همراه باشید…

برای این منظور باید از قطعه کد زر استفاده کنید و ان را به فایل functions.php قابل خود اضافه کنید و در نهایت فایل را ذخیره سازی نمایید.


function myfeed_request($qv) {
if (isset($qv['feed']))
$qv['post_type'] = get_post_types();
return $qv;
}
add_filter('request', 'myfeed_request');

خب با استفاده از کد بالا و اضافه کردن آن در فایل فانکشن قالب وردپرس شما امکان سفارشی سازی فید سایت را انجام دادید و مطالب را در خوراک نمایش می دهید حال اگر دوست دارید مطالب خاص را در آن نمایش دهید باید از کد زیر در قالب وردپرس خود استفاده کنید.


function myfeed_request($qv) {
if (isset($qv['feed']) && !isset($qv['post_type']))
$qv['post_type'] = array('post', 'custom-post-type-1', 'custom-post-type-2');
return $qv;
}
add_filter('request', 'myfeed_request');

حال نوبت به تغییر و سفارشی سازی می باشد برای این کار بعد از جای گذاری کد فوق در قالب باید مقادیر custom-post-type-1 و custom-post-type-2 را با پست های و مطالب سفارشی خود جایگزین کنید تا همان مطالب در فید نمایش داده شود.

به پایان این آموزش و هک وردپرس رسیدیم امید واریم مورد استفاده شما واقع قرار گرفته باشد.

 

 

منبع: آپ تم  مرجع: آموزش وردپرس | قالب وردپرس موزیک | قالب وردپرس فروشگاهی | قالب وردپرس بازی

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (امتیاز اول را شما ثبت کنید.) | به راستی!! در صفحه اینستاگرام آپ تم عضو شوید، ( آموزش وردپرس ، تخفیفات و بروز رسانی ها )
Loading...
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *