افزونه stop-oldies برای وردپرس

افزونه وردپرس stop-oldies

با سلام و عرض ادب خدمت کاربران گرامی آپ تم، امروز در خدمت شما عزیزان هستیم با یکی دیگر از افزونه های وردپرس کاربردی هستیم که این افزونه دارای امکانات فراروان که جهت گسترش یک سایت وردپرسی بسیار حائز اهمیت است.نام این افزونه همان طور که در عنوان اشاره کردیم stop-oldies می باشد.کابران گرامی اگر سایت شما هم با مرورگر اینترنت اکسپلورر سازگار نمی باشداین افزونه به شما کمک خواهد کرد تا آندسته از کابرانی که از اکسپلورر با ورژن های ۶ ، ۷ ، ۸ وارد سایت می شوند به صفحه ی مخصوص این افزونه وارد شوند که در زیر تصویری از آن را می بینید.

افزونه stop-oldies

دوستان عزیز توجه داشته باشید همونطور که میدانید مرورگر اینترنت اکسپلوور بخاطر قدیمی بودنش نمی تواند زیاد با تکنولوژی های مدرن و بروز طراحی وب خودش رو وفق بدهد بخاطر قدیمی وناامن بودنش این مرورگر از رده خارج شده و زیاد مورد استفاده و توجه نیست. اما در این بین هستند عده ای از کاربران عزیز که از این مرورگر روی برنگردانندند و علت این امر هم این است که موقعی که کاربری می خواهد برنامه ی ویندوز رو بر روی سیستم خودش نصب کند این مرورگر با ورژن ۶ هم بطور خودکارروی سیستم نصب می شود و بخاطر عدم توجه و غیرقابل استفاده بودن  این مرورگر اینترنت اکسپلورر بروز سانی نمی شود. افزونه ی رایگان stop-oldies  وردپرس رایگان توسط تیم آپ تم فارسی سازی گردیده است.

قابل ذکر است که کارمندان مایکروسافت می خواهند تا کاربران برای همیشه از این مرورگر قدیمی اینترنت اکسپلوورر را به فراموشی بسپارند و بهمین خاطر در پی از بین بردن این مرورگر برآمده اند.

 

 

منبع: آپ تم  مرجع: افزونه وردپرس | قالب وردپرس شرکتی

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (امتیاز اول را شما ثبت کنید.) | به راستی!! در صفحه اینستاگرام آپ تم عضو شوید، ( آموزش وردپرس ، تخفیفات و بروز رسانی ها )
Loading...
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *