جستجو کردن
Close this search box.

فهرست مطالب

مشکل سفیدی صفحه وردپرس

جلوگیری از سفید شدن وردپرس و رفع این مشکل

با سلام و عرض ادب ، در این آموزش قصد داریم تا نحوه جلوگیری از صفید شدن وردپرس که به اصطلاح مرک وردپرس می نامند را ارائه کنیم و همچنین در این مطلب خواهیم گفت که به چه دلایلی امکان روبرو شدن با چنین صفحه ای امکان پذیر می شود و شما این موارد را رعایت کنید.دلایل زیادی هست که سایت و وردپرس شما را با چنین صفحه ی سفید رنگ روبرو می کند.می توان گفت در برخی زمان نصب قالب وردپرس ، ویرایش کردن یک قطعه کد و …. خب با ما همراه باشید تا بریم سراغ اصل مطلب و نحوه جلوگیری …

مبحث خطا های وردپرس بسیار زیاد به نظر می رشد و اگر شما هیچ دانشی در این رابطه نداشته باشید و بخواهید کدی را ویرایش کنید ویا حتی بخواهید افزونه وردپرس نصب کنید امکان به وجو آمدن این مشکل برای شما هست خب هر کدام از طریقی قابل حل شدن است.

نصب قالب وردپرس

عمده ترین  به وجود آمدن مشکل سفیدی صفحه وردپرس می باشد دلیلی هم که داره این است وقتی شما قالب جدید را نصب می کنید کد هایی هستند به فایلها اضافه می شوند برای مثال فایل functions.php قالب وردپرس و مزبوط به ابزارک ها و قتی بخواهید یک قالب دیگر نصب کنید امکان مواجه شدن با خطا ی  Cannot modify header information هست که ما نحوه رفع آن را در یک مطلب جداگانه ارائه کردیم.

خب وقتی در چنین زمانی با مشکل گفته شده روبرو شدید وارد هاست خود شده و نام قالب جدید را تغییر دهید و یا اینکه به کل حذف نمایید تا سفیدی وردپرس از بین برود. اما پیشگیری : اگر قالبی جدیدی را قصد داری دنصب کنید حتما بعد از نصب گزینه ی پیش نمایش را بزنید اگر مشکلی نداشت به عنوان قالب اصلی ذخیره کنید در غیر این صورت اجتناب کنید.

نصب افزونه وردپرس

این دلیل هم امکان دارد تا شما را با سفیدی وردپرس روبرو کند دلیلش هم نا سازگاری با وردپرس ، شاید ناسازگاری با قالبی که استفاده می کنید ، ناسازگاری با سایر افزونه های فعال در وردپرس و … اما رفع این مشکل: کافیست افزونه ای را که نصب کردید و با مشکل مواجهتون کرده را از طریق هاست پاک کنید.

افزودن کد به فایل های موجود مانند فانکشن

با توجه به کستردگی وردپرس و وجود کد های کاربردی برای وردپرس و همچنین قالب های وردپرسی در برخی از مواقع قصد اضافه کدن قطعه کدی به فایل های قالب و … دارید مانند فایل functions.php اگر با دانش کافی این کار را نکنید و یا کد با قالب سازگار نیسیت و یا خیلی موارد دیگر اگ در چنین مواردی با سفیدی روبرو شدید دوباره وارد هایت خود شوید و و کد اضافه شده به فایل را از این قسمت پاک و فایل را ذخیره کنید تا مشکل برطرف شود.

کاربران عزیز موارد دیگری هم وجود دارد که بسیار نادر هستند اما این سه موردی که گفته شد دلایل عمده به وجود آوردن صفحه سفید در وردپرس و سایت می باشند کافیه این موارد را رعایت کنید تا هیچ موقع با مشکل روبرو نشوید.

 

منبع: آپتم  مرجع: آموزش وردپرس

اولین نفری باش که به این مقاله امتیاز میدی 🙂
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
0
نظر خود را به اشتراک بگذاریدx
عضو شوید و همه محصولات را رایگان دانلود کنید!!!