فهرست مطالب

سئوی ووکامرس با افزونه WooCommerce – All in One SEO Pack

بهترین سئوی ووکامرس با افزونه WooCommerce – All in One SEO Pack

با عرص سلام خدمت شما کاربران گرامی،در جلسه بیستم آموزش ووکامرس امروز در کنار شما هستیم تا اینبار از سئو ی فروشگاه ووکامرس توضیح دهیم و همچنین برای این کار یک افزونه معرفی کنیم.ما در ضمینه وردپرس افزونه های مختلفی برای سئو و بهینه سازی معرفی و همچنین مباحث متعددی در رابطه با سئو در آپ تم ارائه کرده ایم که یک گام مهم در این راستا به شمار می رود مبحث سئو بسیار پیچیده تر از آن است که فکر کنیم تمام شده و سئو تا این حد می باشد چون در عصر امروزی روز به روز تکنلوژی های جدید در این رابطه صورت می گیرد و ما باید حواسمان را جمع کنیم تا یک سایت و فروشگاه حرفه ای داشته باشیم.

سئوی ووکامرس با افزونه WooCommerce – All in One SEO Pack

سئو و بهینه سازی چیست؟

به یقین شما هم در موتور های جستجو دنبال مطلبی بودید و یک کلمه را جستجو کرده اید و یک لیست از مطالب مرتبط با کلمه ی موردنظر شما باز می شود بنا بر این احتمال دارد تا هزاران نتیجه باشد و حدود 90 درصد کاربران و خود ما به سایت هایی که در یک یا دو صفحه ی اول قرار گرفته اند مراجعه می کنیم.

خب امر سئو به مجموعه عملیات هایی گفته می شود که سایت ما به موتور های جستجو معرفی و در نهایت کلمات مرتبط سایت ما را برای کاربران در صفحات برتر به نمایش در می آورد و در نهایت کاربران به سایت ما مراجعه و سایت در رتبه ی بهتری قرار می گیرد.

افزونه های وردپرس برای سئو سایت وردپرسی بسیار است اما از بین آنها محبوبترین و پرکاربردترین ها افزونه Yoast SEO و همچنین افزونه سئو ی All in one seo pack می باشد و کاربران بسیار ی در انتخاب این دو پلاگین گیر کرده اند که کدام بهتر است و جواب گو می باشد.

کاربران گرامی توجه کنید که اگر از افزونه های دیگری به غیر in One SEO Pack استفاده نمی کنید که هیچ اما اگر از این افزونه سئو استفاده می کنید این مقاله را دنبال کنید که کمک بیشتری را به گردن خواهید گرفت.

در ابتدا اسم این افزونه را بردیم که در ابتدای آن WooCommerce دیده می شد بله این پلاگین خود را با فروشگاه ساز ووکامرس تطابق داده ما هم در این مطلب و آموزش تصمیم داریم سئو کردن فروشگاه ووکامرس را با این افزونه توضیح دهیم با بهینه سازی خوب فروشگاه یقینن جایگاه بهتری در نتایج وتور های جستجو پیدا خواهید کرد. با ما همراه باشید…

افزونه WooCommerce – All in One SEO Pack

این پلاگین جهت بهینه سازی فروشگاه ووکامرس به میدان جنگ کاربران برای کسب جایگاه آمده و بهترین افزونه به شمار می رود برای این که با این افزونه کار کنید ابتدا باید افزونه All in one seop pack را دریافت و نصب کنید سپس این افزونه را نصب کنید اگر با نصب افزونه وردپرس مشکل دارید بخوانید.

جهت دریافت افزونه All in one seop pack به همراه آموزش روی لینک کلیک کنید.

پس از نصب افزونه بالا اینبار افزونه مکملی را از انتهای همین مطلب دریافت و نصب کنید پس از این عملیات دیگر نیازی به تنظیمات خاصی نیست چون پلاگین اصلی را پیکر بندی کرده اید خب کافیست وارد ویرایش محصول مورد نظر خود شوید و کار سئو رو روی آن اعمال کنید. همانند تصویر زیر

افزونه WooCommerce – All in One SEO Pack

در تصویر بالا ما قست ها و باکسها را مشخص کردیم که باید چه مواردی را اضافه کنید در قسمت اول باید عنوان وارد شود و همچنین در بخش بعدی توضح مختصر و مفید + در قسمت سوم هم معلومه،باید کلمات کلیدی برای محصول تعیین کنید کلمات باید با گاما از هم جدا شوند و قسمت های بعدی هم صفت و برچسب فهرست می باشد.

 دانلود افزونه WooCommerce – All in One SEO Pack

دانلود افزونه از مخزن وردپرس 1

 

در این رابطه بخوانید:

دانلود افزونه پریمیوم All in One SEO Pack Pro برای وردپرس

سئوی ووکامرس با WooCommerce Perfect SEO url

دانلود و آموزش ووکامرس فارسی | آموزش Woocommerce

آموزش توضیحات تکمیلی محصوالات در ووکامرس

آموزش ویرایش فرایند خرید در ووکامرس

 

لینک کوتاه: https://uptheme.ir/?p=1392

منبع: آپ تم  مرجع: آموزش ووکامرس

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
0
نظر خود را به اشتراک بگذاریدx
عضو شوید و همه محصولات را رایگان دانلود کنید!!!